KURUMSAL

HAKKIMIZDA

BC Danışmanlık; 1988 yılından buyana farklı sektörlerdeki profesyonel deneyimi ile işletmelerin en değerli yatırımı olan insan kaynakları konusunda işverenlere ve iş arayanlara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Eleman seçme sürecindeki emek ve maliyeti düşürmeyi temel ilke edinmiş olan BC, en önemli ve en değerli yatırım olan insan kaynakları konusunda sektör ve şirket ayırımı yapmaksızın müşterilerine  "doğru işe doğru eleman" seçimini , en doğru biçimde yapmayı kendine temel ilke edinmiştir.

AMACIMIZ

İşletmelerin İnsan Kaynakları konusunda karşılaşabilecekleri problemleri saptayarak kuruma özel, gerçekçi, pratik ve uygulanabilir çözümler geliştirilmesinde danışmanlık hizmeti vermek  olup, kurumların sahip oldukları insan gücünün değerini farketmelerine, kaliteli insan gücünü çekmelerine, yönetmelerine ve elde tutmalarına yardımcı olarak insan kaynağının güçlenmesini hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

İnsan kaynakları sektöründe müşteriye  özel yaratıcı fikirler ve katma değer yaratan öneriler ile Türkiye’de çalışma hayatına değer katmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak benimsemiş, dinamik, güvenilir, hızlı, yenilikçi, katma değer yaratan bir firma olmaktır.

BC Danışmanlık, Türkiye İş Kurumu'nun 09 Mart 2012 - 105 nolu belge sahibi özel istihdam bürosudur.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü’nün aşağıdaki adres veya telefonuna başvurabilirsiniz.
Adres: Abidei Hürriyet Cad. Palazoğlu Sok. No: 10 Şişli-İst. --- Tel. : 0212 291 09 25

BC DANIŞMANLIK © Her hakkı saklıdır.